Wystawiennictwo i targi

Projektujemy, produkujemy i montujemy ekspozycje targowe, muzealne i eventowe. Wykonujemy kompleksowe zabudowy, ale dostarczamy również poszczególne elementy, takie jak litery podświetlane, meble ekspozycyjne, regały, czy display’e. Z naszych usług korzystają zarówno Klienci indywidualni, jak i firmy targowe oraz agencje reklamowe. Podejmujemy się nawet najbardziej niestandardowych wyzwań, zawsze dotrzymując ustalonych terminów.

Stoiska targowe i ekspozycje muzealne wykonujemy z projektów własnych i powierzonych. Oferujemy również usługi naszego działu projektowo-konstrukcyjnego, który przygotowuje dla naszych Klientów projekty i wizualizacje stoisk wystawienniczych oraz scenografii eventowych.

Zajmujemy się kompleksową obsługą, ale wykonujemy również zlecenia na poszczególne elemety, poniżej prezentujemy niektóre z nich:

Litery podświetlane LED

Produkujemy szerokie spectrum liter i znaków podświetlanych LED. Przygotujemy szyld odpowiedni do prezentacji na budynku firmowym, lokalu usługowym czy stoisku targowym.

Druk uv na materiałach płaskich

Dysponujemy najnowocześniejszym cyfrowym ploterem inkjetowym drukującym w technologii uv. Ta technika druku pozwala nam z powodzeniem zadrukowywać niechłonne i sztywne materiały do grubości 64mm. Drukujemy na PCV, plexi, dibondzie, tekturze litej i falistej, polipropylenie, poliwęglanie, priplaku, hipsie, PETach, sklejce, materiałach drewnopochodnych i wielu innych. Szerokie spectrum dostępnych materiałów pozwala nam dostarczać drukowane materiały do wielu […]

Ekspozytory i meble targowe

Dostarczamy dowolne meble targowe i wystawowe wykonane z płyt meblowych, plexi, PCV, sklejki i innych. Oferujemy również meble lakierowane.