Pracowite ostatnie miesiące

W ciągu kilku ostatnich miesięcy nie zwalniamy tempa. Miło nam poinformować, iż z naszego warsztatu wyszło wiele nowych kasetonów reklamowych, tablic, billboardów i pylonów. Wykleiliśmy również wiele pojazdów, w tym kilkadziesiąt dla banku SGB. Poniżej przedstawiamy wybrane realizacje z tego okresu:

1. Styczeń:
Kasetony z dibondu cieszą się duża popularnością. Jesteśmy w stanie wykonać dibond frezowany zarówno z literami podklejanymi a także wypukłymi. W miesiącu styczniu obrandowaliśmy kolejną z aptek sieci Verus.

kasetony z dibondu Poznań

2. Luty:
W naszej ofercie mamy również pylony. Jedną z ostatnich realizacji był pylon na bazie aluminium do OSKP Rosiak, a także totem z przeznaczeniem dla większej ilości klientów (np. najemców lokali).

pylony_poznan_rosiak

pylony_totemy_poznan

Z uwagi na niską cenę, dużą popularnością cieszą się elementy przestrzenne wykonane na bazie styroduru. W ostatnim czasie wykonaliśmy obrandowanie fabryki paneli Tarkett, Agencji Reklamowej Albedo, czy też elementy dla sieci sklepów Activus.

litery_przestrzenne_poznanlitery_ze_styroduru_albedolitery_3d_poznan_activuslitery_3d_tarkett

Jak już wspominaliśmy, nasi aplikatorzy zajęli się oklejeniem floty aut dla Banku SGB, firmy VOX oraz Lotos. Projekty zostały przygotowane przez nasze studio graficzne, natomiast grafika została wydrukowana i zalaminowana na naszych urządzeniach do druku wielkoformatowego.

oklejanie_pojazdow_sgbgrafika_na_samochodach_sgboklejanie_samochodow_poznan_vox

Również w lutym obrandowaliśmy jedną z poznańskich placówek PZU.

Marzec:
Zajmujemy się również kompleksowym obrandowaniem wewnętrznym i zewnętrznym firm. Dla firmy REMONDIS w Warszawie wykonaliśmy tablice identyfikacyjne zewnętrzne i wewnętrzne.

tablica_poznan_remondistablica_parkingowa_poznanoznakowanie_firmy_poznan

Dla naszych klientów możemy przygotować szeroką gamę tablic wolnostojących, w ostatnich tygodniach wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy kilkanaście z nich dla firmy Vox i Skaland.

tablice_reklamowe_poznan_skalandszyldy_reklamowe_poznan