Oznakowanie obiektów

Zajmujemy się brandingiem punktów handlowo-usługowych, instytucji publicznych, a także hal i magazynów.
Wykonujemy niezbędne elementy wayfindingu oraz identyfikacji marki. Produkujemy efektowne litery i logotypy 3D,
tablice, kasetony, hangery oraz inne elementy służące do oznakowania obiektów. Nowoczesne maszyny i doświadczenie naszych pracowników pozwalają nam nam dostarczanie naszym Klientom funkcjonalnych i w pełni spersonalizowanych produktów.

Wykonujemy branding całych sieci sprzedażowych, ale także pojedynczych sklepów, biur czy lokali usługowych.

Zajmujemy się kompleksową obsługą, ale wykonujemy również zlecenia na poszczególne elemety, poniżej prezentujemy niektóre z nich:

Branding lokali sieciowych

Posiadamy bogate doświadczenie w brandingu sieci placówek komercyjnych. Zajmujemy się pomiarem, produkcją i montażem elementów wizualizacji i wyposażenia meblowego.

Litery podświetlane LED

Produkujemy szerokie spectrum liter i znaków podświetlanych LED. Przygotujemy szyld odpowiedni do prezentacji na budynku firmowym, lokalu usługowym czy stoisku targowym.

Kasetony reklamowe

Najbardziej popularna forma reklam świetlnych. Wykonujemy w wielu technologiach, wykorzystując dibond, plexi, aluminium i lico napinane. Wykonujemy od 1 szt. po całe serie.
 

Kasetony z dibondu

Ekskluzywna forma kasetonów reklamowych wykonywana w oparciu o kompozyt aluminiowy. Umożliwia podświetlenie wybranej części szyldu, co w połączeniu z wysoką trwałością stanowi świetny efekt.

Pylony, totemy

Niezastąpione w oznakowaniu przedsiębiorstw. Pylony świetnie sprawdzają się przy drogach dojazdowych. Wykonujemy z aluminium, dibondu i plexi. Możliwość podświetlenia.

Wayfinding – systemy kierunkowe

Projektujemy, produkujemy i montujemy systemy tablic kierunkowych w budynkach użyteczności publicznej, galeriach handlowych, firmach, urzędach i muzeach.