producent reklam i materiałów POS

O firmie

Zespół doświadczonych, ambitnych i kreatywnych specjalistów w swojej branży, znających rynek reklamy od początku zaistnienia w Polsce to grupa ludzi tworzących firmę MABIT. Od dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w zakresie komunikacji wizualnej. Naszym nadrzędnym celem jest najwyższa jakość i nieszablonowe rozwiązania.

Można się od nas spodziewać otwartości, zrozumienia, wsparcia w realizacji wszelkich zadań, zarówno w ujęciu kompleksowym jak i elementarnym. Posiadamy własne studio projektowe, zaplecze produkcyjne i serwisowe oraz własny transport.

Do Państwa dyspozycji oddajemy zespół młodych i wykształconych na poznańskich uczelniach osób. Jesteśmy przygotowani do wykonania małego szyldu i wielkogabarytowej reklamy. Od kilku lat intensywnie rozwijamy dział produkcji materiałów POS, wspieramy sprzedaż naszych Klientów produkując ekspozytory, display’e, regały i inne.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, agencyjnymi i sieciowymi.

Możliwości produkcyjne
Od początku istnienia firmy stawiamy na nieustanny rozwój, inwestujemy w najnowsze rozwiązania technologiczne, zatrudniamy najwyższej klasy specjalistów. Na przestrzeni dwóch dekad, w odpowiedzi na oczekiwania Klientów, w naszej firmie pojawiły się dziesiątki maszyn ślusarskich, stolarskich, a także ploterów drukujących, tnących i frezujących. Nie pozostajemy obojętni również wobec tradycyjnych metod obróbki materiałów. Często są one najlepszym uzupełnieniem nowoczesnych technologii. Jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym wyzwaniem, gwarantując przy tym wysoką jakość i krótkie terminy realizacji.

Sprawną logistykę zapewnia flota nowych samochodów dostawczych, a także doświadczone ekipy montażowe.

Termin na wczoraj? Szybka realizacja?