Bardzo ciekawy sposób wykonywania liter podświetlanych. Wykonujemy je w całości z PCV lub aluminium, są one następnie malowane na wybrany kolor z palety RAL. Wybór materiału uzależniony jest od wielkości logotypu/znaku. Wykorzystane oświetlenie LED zamontowane jest w taki sposób, aby świeciło na elewację, tworząc przy tym znakomity efekt – swoistą poświatę.

Oświetlenie wykonujemy w oparciu o moduły i zasilacze sprawdzonych dostawców. Wszystkie komponenty charakteryzują się wodoszczelnością na poziomie IP67.

Litery podświetlane „do tyłu” zasilane są poprzez wprowadzenie do każdej z nich przewodu zasilającego. Dlatego w przypadku, gdy chcą Państwo zamontować litery bezpośrednio na elewacji, należy wcześniej w miejscu montażu każdej litery wyprowadzić kabel. Innym sposobem maskowania przewodów jest montaż na specjalnych aluminiowych płozach lub na blendzie, która przykryje całe okablowanie i stworzy tło dla logotypu. Ze względów estetycznych odradzamy jednak wykorzystywanie aluminiowych płoz.