Warning: is_writable(): open_basedir restriction in effect. File(/) is not within the allowed path(s): (/home/mabitstr/domains/mabit.com.pl:/tmp:/var/tmp:/home/mabitstr/.tmp:/home/mabitstr/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki) in /home/mabitstr/domains/mabit.com.pl/public_html/nowastrona/wp-admin/includes/misc.php on line 266
Ekspozytory ze sklejki i drewna Poznań, display'e, standy | Mabit Studia Realizacji Reklamowych | Litery przestrzenne, kasetony reklamowe, reklama zewnętrzna Poznań

Ekspozytory, POS

Ekspozytory ze sklejki i drewna

Wśród produkowanych przez nas materiałów POS znajdują się również ekspozytory, standy i regały wykonywane ze sklejki, drewna i płyt drewnopochodnych (laminowane, osb, hdf i inne). Tego typu display’e cechują się niesamowitym wyglądem, ale również ekologicznym charakterem, w pełni poddają się recyklingowi.

Większość z wykonywanych przez nas stojaków możemy przygotować w formie składanej na płasko bez użycia narzędzi. Pozwala to w łatwy i tani sposób dostarczyć ekspozytory do placówek handlowych.

W wielu przypadkach sklejkę i drewno łączymy z materiałami takimi jak plexi, pcv lub metal. Pozwala to uzyskać wysokiej jakości standy z pojemnikami i innymi elementami dekoracyjnymi.

Na standy nanosimy dowolną grafikę przy pomocy druku bezpośredniego uv, a także w postaci graweru.

Krótkie terminy realizacji i przystępne ceny pozwalają uzyskać posiadane przez nas plotery frezujące cnc, w tym profesjonalne centrum obróbcze do drewna.

Przed rozpoczęciem realizacji wykonujemy fotorealistyczne wizualizacje standów.