Warning: is_writable(): open_basedir restriction in effect. File(/) is not within the allowed path(s): (/home/mabitstr/domains/mabit.com.pl:/tmp:/var/tmp:/home/mabitstr/.tmp:/home/mabitstr/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki) in /home/mabitstr/domains/mabit.com.pl/public_html/nowastrona/wp-admin/includes/misc.php on line 266
Ekspozytory, POS | Mabit Studia Realizacji Reklamowych | Litery przestrzenne, kasetony reklamowe, reklama zewnętrzna Poznań

Ekspozytory, POS

Dostarczamy szeroką gamę produktów służących do wsparcia sprzedaży. Od prostych plakatów, listw i woblerów, po skomplikowane display’e i standy z plexi, sklejki, drewna i metalu.
Materiały POS wykorzystują metodę bazującą na bezpośrednim kontakcie potencjalnych Klientów z prezentowanymi produktami i usługami, przez co zwiększają i wspierają ich promocję oraz sprzedaż.

Ekspozytory i inne materiały wspierające sprzedaż produkujemy z projektów powierzonych lub wykonanych przez nasz dział graficzny i konstrukcyjny.

Zajmujemy się kompleksową obsługą, ale wykonujemy również zlecenia na poszczególne elemety, poniżej prezentujemy niektóre z nich:

Ekspozytory ze sklejki i drewna

Modne, popularne i ekologiczne display’e z drewna. Oferujemy produkcję krótkich i długich serii, również w wersji multimateriałowej.

Regały reklamowe

Produkujemy różnorodne regały i szafy reklamowe wspierające sprzedaż produktów naszych Klientów.

Kubiki, podesty, boxy

Podesty - kostki pozwalają na ekspozycję towaru w witrynach sklepowych, na targach branżowych czy podczas innych eventów.